Birželis

Technika: Anglis
Dydis: 69,5x50 cm
590,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 147,50 €

Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

"Šviesumas, ramumas, lengvumas su melancholijos prieskoniu - taip galėčiau keliais žodžiais apibūdinti savo kūrybą.

Mėgstu naudoti linijinį piešinį, kuris labai meditatyvus ir subtilus. Kartais reikia nemažai išlaukti ir eskizuoti, kol linija ims "tekėt" ir kurti vizualų pasakojimą," - pasakoja menininkė.

Eglės kūrybą turbūt geriausiai apibūdintų žodis elegancija, tačiau ne ta, kuriai reikia didelių pastangų, o prigimtinė, natūrali, kaip, atrodo, natūraliai, nenutrūkstamai bėga jos piešinių linijos. Eglės kūriniai subtilūs, minimalistiniai ir neperkrauti. Grakštūs.

Piešiniuose dominuoja moterų, merginų figūros. Kadangi konteksto autorė nepateikia, iš pirmo žvilgsnio sunku ką nors apie jas pasakyti. Tačiau kaip ir autorė, taip ir jos veikėjos į kontekstą nesusikoncentruoja, dauguma jų paskendusios savo mintyse arba tiesiog vidinėje ramumoje. Čia kalba detalės - kaip laikoma ranka, kaip pakreipta galva, kas laikoma rankose. Tik įsiklausykite ir išgirsite.

2010 m. baigė Vilniaus Dailės Akademiją (VDA) vaizduojamosios grafikos specialybę.