Vakaras

Technika: Aliejus, drobė 2018 m.
Dydis: 70x100 cm
825,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 206,25 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys intejere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

 Vidmantas Zarėka yra įvaldęs įvairius tapybos žanrus, tačiau pastaruoju metu jo darbuose karaliauja gamta. Kartais norėdamas atskleisti jos grožį autorius pasirenka klasikinį peizažą, kartais siekdamas perteikti jausmą, emociją, visa apimančią ramybę ar didybę, tapo abstrakčiai, bet turbūt įdomiausi darbai, balansuojantys ant peizažo ir abstrakcijos ribos, kur tikslūs kontūrai, atrodo, tuoj ištirps, ir kruopščius potėpius ima keisti ekspresyvios spalvinės dėmės.

Autoriaus darbų paletė ypač maloni akiai - natūralūs žemės atspalviai, prigesinta dangaus mėlyna niekada nevargins ir neįkyrės. Ji veikia atpalaiduojamai ir meditatyviai, o ką jau kalbėti, kad puikiai tinka pasirinktam žanrui. Šie kūriniai padės sutelkti mintis, atitrūkti nuo aplinkos ir sustabdyti laiką.

Antropologė Asta Jurevičiūtė apie dailininko kūrybą rašo:

„Idėjos ir meistriškos technikos dermė – tai kūrybos principas, charakterizuojantis Vidmanto Zarėkos kūrybinius ieškojimus. Autoriui būdinga eksperimentinė, dinamiška kūryba, naujų meno kalbų paieška koreliuojanti su kūrėjo stiliaus atpažįstamumu. V. Zarėka profesonaliai suvaldo tiek tradicines meno raiškas, tiek įtaigiai varijuoja šiuolaikinėmis meno technologijų galimybėmis. Menininko darbai įvertinami tarptautinėse akvarelės bienalėse (Grand prix premija, 2008) bei tapybos trienalėse“.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija