Mergaitė su balandžiu

Technika: Mišri technika, medis
Dydis: 27x18 cm
205,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Paveikslas priskirtas rinktinių kūrinių kolekcijai "Meno kolekcionieriams"

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Rolana Čečkauskaitė sako, kad tapydama ji tarsi stato filmą - išgalvoja personažus, jų nuotykius, poelgius ir pokalbius, o šių "filmų" ašis jau daugybę metų yra vyro ir moters, poros santykiai. Tema aktuali ir neišsemiama. 

Iš tiesų Rolanos darbai tarsi kino kadrai - juose sustingę ne šiaip veikėjai, o tikri personažai - išraiškingi, charakteringi ir ryškūs, atrodo, vien į juos pažvelgęs jau gali nemažai apie juos pasakyti. Dažniausiai jie užfiksuoti kasdieniškose akimirkose, besimėgaujantys mažais džiaugsmais, iš kurių, kaip sako pati autorė, juk ir susideda gyvenimas. Kita vertus, dailininkė mėgsta stebinti, todėl laukdami naujos paveikslų siuntos, visada spėliojame, ką šįkart veiks jos personažai? Ar skraidys padebesiais? Ar šoks ir gros? Ar jodinės žirgais? Galbūt skamba kiek saldžiai, tačiau čia Rolanos Čečkauskaitės meną visada išgelbėja sveika ironijos, juoko dozė. 

R. Čečkauskaitės paveikslus visada atpažinsite iš viespalvių dėmių, raštų ir stilizuotų figūrų derinio, kuriuo autorė kuria labai stilingą, estetišką vaizdą. Paveikslai niekada neperkrauti: figūrų jos paveiksluose paprastai viena ar dvi, detalių nedaug, užtat tos, kurios yra, visada prasmingos. O mums Rolanos paveikslai labiausiai patinka tuo, kad stilizuoti personažai dažnai universalūs, juose galime atpažinti save pačius, ir tuo, kad jie visada skleidžia gerą emociją - autorė įsitikinusi, kad paveikslas, kuris kabės namuose, turi praskaidrinti nuotaiką, džiuginti.

Vilnietė Rolana Čečkauskaitė plačiai žinoma ne tik kaip tapytoja, bet ir kaip keramikė. Dailininkė gimė Šiauliuose, mokėsi M. K. Čiurlionio meno mokykloje,  baigė Vilniaus dailės akademiją. Dailininkų sąjungai priklausanti menininkė yra surengusi virš 65 personalinių parodų, daugiau nei 200 grupinių parodų Lietuvoje bei užsienyje. 


Menininkė yra apdovanota LR Švietimo ir Mokslo ministerijos Padėkos Raštu, o Lietuvos Respublikos Kultūros ministerija suteikė Meno kūrėjo statusą.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija