Begalinė meilė

Technika: Mišri technika - drobė
Dydis: 35x50 cm
1 275,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 318,75 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Vilnietė Rolana Čečkauskaitė plačiai žinoma ne tik kaip tapytoja, bet ir kaip keramikė. Dailininkė gimė Šiauliuose, mokėsi M. K. Čiurlionio meno mokykloje,  baigė Vilniaus dailės akademiją. Dailininkų sąjungai priklausanti menininkė yra surengusi virš 65 personalinių parodų, daugiau nei 200 grupinių parodų Lietuvoje bei užsienyje. Nuolatinė tarptautinių parodų, konkursų, bei simpoziumų dalyvė. Itin charakteringi ir atpažįstami Rolanos paveikslai nepalieka abejingų jos kūrybai. Kiekvienas personažas pasakoja savo istoriją, poromis skraidantys įsimylėję angeliukai mums skleidžia meilės kerus, o kai Rolanos personažai susirenka po tris - jie pradeda netgi džiazuoti.

Menininkė yra apdovanota LR Švietimo ir Mokslo ministerijos Padėkos Raštu, o Lietuvos Respublikos Kultūros ministerija suteikė Meno kūrėjo statusą.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija