Tarp dangaus ir žemės

Technika: Mišri technika
Dydis: 80x120 cm
1 335,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 333,75 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Įrėmintas.

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Paveikslai gimė iš tylios erdvės, kuri atsivėrė manyje nuo vaikystės ieškant atsakymų į klausimus - kas aš ir ką čia veikiu… Jie gimė taip pat, kaip kartais manyje užgimsta poezija, proza ar koks kitas kūrinėlis…

Pagal specialybę esu kineziterapeutė, 16 metų dirbu su žmonėmis. Įvairios kūno lavinimo technikos, psichologijos ir filosofijos žinios leido labiau pažinti save ir kitus. Tuo pačiu galėjau padėti žmonėms atkurti harmoningą pusiausvyrą tarp jų kūno, proto ir jausmų. Supratau kad ir kiekvienas mano paveikslas - tai labai gili ir asmeniska kelionė į save, į kiekviename iš mūsų esančią tylią erdvę. Panorau jais pasidalinti…Yra tik čia ir dabar,

nei arčiau nei toliau,

nei anksčiau ar vėliau.Taškas begalybėje,

begalybė taške-

viskas ir niekas drauge…Jei esi tam taške,

tiktai čia - begalybė

verias jame.Jei esi kas esi

ir esi kur esi -

nurimsti,

niekas ir viskas būni.