Šv. Onos bažnyčia

Technika: Tapyba ant šilko
Dydis: 70x70 cm
249,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

"Iš esmės nėra nei puikaus stiliaus, nei puikios linijos, nei nuostabios spalvos, vienintelis grožis tai tiesa, kuri tampa matoma.“ O. Rodenas.

Esu Svetlana Grigonienė. Nuo vaikystės laikų mėgau piešti, tapyti, kurti. Niekada nepamiršiu jausmų, užplūdusių po pirmos parodėlės, kuri įvyko išvykoje su klase prie Azovo jūros, kai nupiešiau keliasdešimt klasės draugų portretų. Keli bičiuliai iki šiol juos išsaugojo!

Gyvenimas nulėmė kitaip ir tik po daugelio metų grįžau prie savo mylimiausio pomėgio, atsiradus galimybei mokytis piešimo, tapybos ir keramikos Suaugusiųjų meno mokykloje.

Kūryba - tai neatsiejama mano sielos dalis, kuri suteikia man džiaugsmo ir leidžia patirti tikros laimės akimirkas.

Privačiai mokiausi įvairių batikos technikų „Art Baltica“ studijoje. Dalyvavau meno mokyklos ir regioninėse parodose:

2008 m. lapkričio mėn. „Art Baltica“ studijos paroda „Vilniaus motyvai“, Vilnius, Lenkų namai.

2009 m. kovo mėn. Tapybos paroda „Venecijos paslaptys“, Vilnius, UAB „Labena“ patalpos.

2010 m. spalio mėn. „Art Baltica” studijos paroda „Batika šiuolaikiniame mene” Grigiškių kultūros namai.

2011 m. vasario mėn. „Art Baltica“ studijos paroda „Jūra“, Vilniaus Mokytojų namai.

2012 m. sausio mėn. „Art Baltica“ studijos paroda „Žiemos spalvos“, Vilniaus Mokytojų namai.

Nemažai mano darbų iškeliavo į Lietuvos, Lenkijos, Italijos, Rusijos privačias kolekcijas. 


Drobė, autorinė technika

90x70 cm

2 895,00 €