The Womans Greatest Desire

Technika: Atspaudas
Dydis: 40x30 cm
105,00 €
Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 52954

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Donata Banaitytė popierinius ir skaitmeninius koliažus kuria nuo 2020 m. Jos darbai buvo atrinkti tarp dešimties Lietuvos fotomenininkų sąjungos konkurso „ReStart 2020“ finalistų ir eksponuoti Prospekto galerijoje Vilniuje, o sukurti unikalūs koliažai jau kelis kartus puošė kultūros žurnalo „Literatūra ir menas“ viršelius. 

“Koliažus pradėjau kurti labai stichiškai, galbūt todėl visame kūrybiniame procese mane labiausiai domina ir žavi riba tarp chaoso ir tvarkos. Iš pirmo žvilgsnio - iškarpų kratinys, įsižiūrėjus atidžiau - istorija, kurią kiekvienas gali susikurti pagal savas jungtis.

Į vizualų kūrimą atėjau iš rašymo srities, todėl savo darbais man išlieka svarbu pasakoti istoriją - o gal tiesiog palikti užuominų ją susikurti pačiam. Didelė ir svarbi mano kūrinių dalis yra jų pavadinimai, o dalis koliažų kurti kaip iliustracijos mano rašomiems tekstams internetiniame žurnale.

Man koliažas - tai nuolatinis priminimas, kad viską galime perkurti. Iš šipulių sukurti darnią visumą. Suderinti nesuderinama ir sujungti nesujungiama. Neieškoti sprendimų - ieškoti stebuklų”.Fotografija, limituoto kiekio (50 vnt.) giclee spauda ant Photo Rag Bright White 310 gsm popieriaus

29,7x21 cm

95,00 €