Sveikas atvykęs

Technika: Mišri technika - drobė
Dydis: 70x50 cm
500,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 125,00 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kai gimsta žmogutis

toks mažas mažutis

toks mielas nekaltas

tyras kaip šaltinėlis

iš tamsos į šviesą

atiteka pas žmones

kurie iš karto stengiasi

neriasi iš kailio

naktimis nemiega

kad tik tam žmogučiui

nieko netrūktų

šilta gera būtų

rūbelių maistelio

barškučių palučių

ant rankų nešioja

dainelę niuniuoja

tie patys žmonės

nuo pat pirmųjų

gimimo minučių

tikisi jog tas žmogutis

mokės garsiai verkti

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

"Aš mėgstu asmeniškumus, išgyvenimus ir atsitikimus. Kūryba man nutinka netikėtai ir tikiu, kad žmonėms susidūrusiems su jos rezultatais, gali iškilti prisiminimas, vaizdinys ar jausmas nebūtinai susijęs su mano jausmu ar istorija, kuri materializavosi į kūrinį. Juk gražu, kai įsivaizduojame išgalvotą ar tikrą įvykį ir jis mums patinka, sukelia jausmus, susieja mus tame nepamatuojamame lygmenyje."

Dailininkas savo kūryboje nesileidžia ribojamas standartinių formatų ir tapybą ant drobės drąsiai jungia su veidrodžio paviršiumi, prideda papildomų sluoksnių ir kuria netikėtas formas. Neretai kūrinį lydi ir poezijos posmas. Nepaisant to, autoriui svarbu išlaikyti grakštumą ir kūrinių neperkrauti. Potėpiui būdinga organiška tėkmė, kuri ir tampa kūrinio pagrindu.