Little mouth study

Technika: Aliejus - kartonas
Dydis: 11x12 cm
176,00 €
Su mokesčiais
Įrėmintas
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 52346

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Birutės Remeikytės tapyba dažnai kvestionuoja socialines normas visuomenėje, kūno, grožio standartus. Kūryboje dominuoja daug skirtingų motyvų, dažniausi iš jų – žmogaus kūnas, jo raiška, linkis, siekis išsivaduoti iš supančių standartų.

Autorė ieško naujų, netradicinių rakursų, kūno dalys jos kūriniuose dažnai vaizduojamos perkreiptos ar deformuotos, tarsi klaustų,  kokį nuokrypį nuo normos toleruoja mūsų visuomenė. Kartu imame matyti, kaip menkai pažįstame savąjį kūną, save pačius, kaip esame įpratę matyti tik vieną standartą, jeigu pakreiptas kitu kampu arba, pavyzdžiui, pirštais uždengus akis, jis ima rodytis keistas ir svetimas. Dailininkė kūno gebėjimą keistis, deformuotis, jo linkius, apvalumus pabrėžia ekspresyviais, kaip ir pati tikrovė nenuglaistytais potėpiais.

Birutė Remeikytė tapybos studijas 2014 metais baigė Vilniaus dailės akademijoje bei dalyvavo parodose Lietuvoje, Škotijoje. Autorės darbai rado namus Portugalijoje, Liuksemburge, Olandijoje, Lenkijoje, Jungtinėje Karalystėje, Kipre, Islandijoje bei Lietuvoje.

Kylančios žvaigždės - jauni ir talentingi autoriai

Kylančios žvaigždės - jauni ir talentingi autoriai