Kalnai

Technika: Aliejus, drobė
Dydis: 60x80 cm
590,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 147,50 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 56515

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba

Dešimtys per dvidešimt vienerius metus sukauptų nupieštų eskizų knygučių, lydinčių visur ir visada, jau daugiau nei prieš šešerius metus privedė prie didesnių drobių”, - pasakoja Pijus. 

Dauguma eskizų gimė gamtos apsuptyje, todėl mano tapyboje erdvės tampa ne tik aplinka, bet ir veikėju, kurios ne tik gaubia žmogišką figūrą, bet taip pat pasakoja istoriją. Supratimas, kad savo aplinkoje esi tik veikėjas, gamtoje tik praeivis, ne jos kūrėjas arba valdytojas, o tik žiūrovas, mane visada žavėdavo. Atradimų, kelionių dvasia yra mano darbų įkvėpimo šaltinis - būtent taip aš keliauju, ne tik fiziškai po kalnus ir miškus, bet ir emociškai. Tokios vietos, kur gali sau leisti pasijusti mažu, priverčia atsisukti į vidinį pasaulį. Kiekvienas daiktas ir erdvė eina per savo raidą. Kūryboje atsispindi vienatvė ir gilus vidinio pasaulio išjautimas, kuris nėra akivaizdžiai ištransliuojamas, tai išgyvena tiek veikėjas, tiek aplinka. Tapybos darbai  - tai emocinis šokis tarp veikėjų ir jų aplinkos, kur nei vienas, nei kitas nėra svarbesnis ar tikresnis. Kiekvienas žmogaus aplinkos elementas yra dirgiklis jo vidiniam pasauliui. Daugelis mano darbų nėra tikslingai išplanuoti, juose nėra rafinuotų religinių, filosofinių, politinių poteksčių, šie darbai buvo sukurti kaip asmeninės fotografijos savų vidinių kelionių, kurių nenoriu pamiršti. Kiekvienas darbas yra iš dalies nesąmoningas mano vidinio ir išorinio pasaulio tyrinėjimo produktas, kurie išteka iš mano pasąmonės.”

Pijus Mykolas Cibulskas gimė 2002 m. Vilniuje.