Liūtės

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 40x80 cm
375,00 €
Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

"Esu dailės kūrinių konservavimo ir restauravimo pirmo kurso studentė bei tapybos savamokslė. Savo tapybos darbuose stengiuosi atskleisti žmogaus vidines emocijas per siurrealizmo prizmę. Mano darbuose vaizduojami gyvūnai dažniausiai perteikia žmonių asmenybes bei jų reakcijas į esamas situacijas. Taip pat savo kūriniuose bandau atskleisti mažas detales bei įvairią simboliką, kad kiekvieną kartą pažvelgęs žmogus atrastų vis kažką naujo," - pasakoja jauna, talentinga dailininkė. 

Emilijos paveikslai jus nukels į neegzistuojančias erdves, sapniškus peizažus, dažnai primenančius dykumas. Kiekviena detalė čia įgyja simbolinę prasmę, kurią galima perskaityti labai įvairiai.  Kūrinių siužetai įkrauti įtampa, atrodo, kad bet kurią akimirką statulos pajudės ar nutiks kažkas dramatiško.