Mažasis žirgas

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 50x70 cm
446,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 111,50 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 44231

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Emilija Šileikaitė (2001) meno kūrėja bei dailės kūrinių konservatorė bei restauratorė. Praktikuoti bei dalintis savo paveikslais pradėjo nuo 2016 metų. Nuo to laiko rengė personalines bei grupines parodas, surinko privačių meno kolekcionierių grupę Lietuvoje bei užsienio rinkoje ir išugdė savo asmeninį stilių, kuris yra išreiškiamas per siurrealizmo prizmę. Paveiksluose neretai pastebimi vaizduojami gyvūnai, kuriuose galima užčiuopti žmogiškas emocijas, o visas paveikslo pagrindas dažnai minimalus, kalbantis apie gamtą jos tiesiogiai neparodant. Autorė savo darbais dažnai stengiasi perteikti šiuolaikinės bei senojo pasaulio moters emocijas bei jos nesupratimą. Taip pat, tapytoja užsiima meno konservavimu ir restauravimu Lietuvoje bei užsienyje. Restauravo šviestuvus, baldus, tapybos kūrinius, auksuotę, prisidėjo prie XVI amžiaus sieninės skulptūros restauravimo viename iš Lisabonos muziejų.