Aukso vartai

Technika: Ryžinis popierius - tušas
Dydis: 78x70 cm
554,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 138,50 €

Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Įrėmintas
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 52143

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Esu baigusi keramikos studijas Dailės institute. Vis dėl to ilgai ieškojau meno rūšies, kuri būtų artimiausia mano sielai. Kai gyvenimo kelias atvedė prie Rytų filosofijos studijų - iš naujo "atradau" ir Rytų meną, kurio estetika žavėjausi dar mokyklos laikais.


Kelis tūkstančius metų egzistuojančiai dailei vienas svarbiausių principų - dvasinis elementas. Gamtos spalvų ir formų traktavimas suteikia darbams harmonijos ir pozityvų pradą. Vaizduojami objektai, atrodo paprasti ir kasdieniški - tuo pačiu jie atskleidžia gamtos reiškinių unikalumą.


Dažnai darbuose naudoju trumpus poetiškus trieilius - haiku. Tai tarsi poezijos "stop" kadrai, įamžinantys akimirkos svarbą ir jungiantys kelių Rytų šalių menų tradicijas į visumą. Laikausi tradicijos prieš paimant teptuką - pamedituoti, o ir visas tapybos procesas yra meditacija. Tikiuosi, kad ir darbai skleidžia ramybę ir harmoniją.