Egzotika

Technika: Aliejus, drobė
Dydis: 160x140 cm
1 235,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 308,75 €

Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 51231

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Esu Greta Virzbickyt, pabaigusi bakalauro studijas vietinto meno katedroje, Vilniaus dails akademijoje. Šiuo metu studijuoju magistrantr taip pat vientinto meno katedroje.

Trumpai apie mano kryb:

Atsitiktinumas yra pagrindinis veiksnys, lemiantis mano paveiksl turin. Klaidas ir neskmes juose išnaudoju kaip privalum. Kuriant bna moment, kai norisi suvaldyti savo kryb, kaip ir savo gyvenim, taiau yra tam tikr dalyk, kurie krybos metu valdo mane, o ne aš juos. Tad belieka pasiduoti ir stebti, kaip dažai nubga sava kryptimi, maišosi tarpusavyje. Btent tada nutinka kažkas nuostabaus – nenuspjamumas. J pasitelkiau ir paveriau menine strategija, skirtą išreikšti pasmonei, tam, kas neapiuopiama. Kryboje šis nenuspjamumas tapo rankiu, atverianiu ir padedaniu suprasti pasmons turinius. Juos supratau intuityviai, vizualizuodama tapyboje ir taip pamatydama pati, jau kaip konkret vaizd, tam tikrus form ir spalv derinius. Vadinasi, tai, ko negaliu nuspti, suvokti smoningai ir vardinti žodžiais, atsiskleidžia per atsitiktinum, tarsi nutinka savaime – menin praktika ne tik „iškelia“ vaizdus iš pasmons, bet ir materializuoja juos paveiksluose.