Chesterfieldo raudonoji

RaiMau
Technika: Aliejus, drobė, nuotraukos
Dydis: 100x150 cm
1 779,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 444,75 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

RaiMau - tikrasis vardas Romas Usavičius

Gimęs ir užaugęs Vilniuje, ilgą laiką gyvenęs užsienyje, tačiau 2018 metų vasarą sugrįžęs į Lietuvą, dabar gyvenantis gamtos apsuptyje.

Polinkį menui jautęs nuo vaikystės, tačiau tapyti pradėjęs tik 2009 metais. Eksperimentuoja su įvairiomis technikomis bei daiktais esančiais buityje, kartais naudoja vintažines nuotraukas, senus laikraščius. Menininkas nedaugiažodžiauja, jo darbai kalba patys už save.  

Kūryba menininkui - tai langas į jį supantį pasaulį, kurį kiekvienas matome kitaip.