Daiktų istorijos nr.8 - Komodėlė

RaiMau
Technika: Aliejus - nuotraukos - drobė
Dydis: 100x120 cm
1 130,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 282,50 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Paveikslas priskirtas rinktinių kūrinių kolekcijai "Meno kolekcionieriams"

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

RaiMau - tikrasis vardas Romas Usavičius

Gimęs ir užaugęs Vilniuje, ilgą laiką gyvenęs užsienyje, tačiau 2018 metų vasarą sugrįžęs į Lietuvą, dabar gyvenantis gamtos apsuptyje.

Jaunas dailininkas sako, kad tapyba - tai langas į jo vidinį pasaulį, todėl ir žanrų spektras toks platus - nuo natiurmorto iki abstrakcijos. Dailininkui norisi užfiksuoti ir įdomius daiktus, ir įstrigusias vietas, ir jausmus. Autorius nevengia išmėginti skirtingų technikų, nuolat norisi atrasti naujas išraiškos priemones.  Eksperimentuoja su įvairiomis technikomis bei daiktais esančiais buityje, kartais naudoja vintažines nuotraukas, senus laikraščius. 

Kūrybą lydintis leitmotyvas - langeliai, iš kurių kartais žvelgia vintažinėse nuotraukose įamžinti žmonės, kartais ištapyti svetimi gyvenimai. Langas dailininkui įgijęs simbolinę reikšmę, kad galimybė žvilgtelėti į kitų gyvenimą ir sielą.