Miesto pakrasty

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 30x24 cm
500,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 125,00 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 43198

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Agnė Mikalauskienė - jauna, tačiau labai produktyvi ir perspektyvi menininkė, kuri savo kūrybos stilių vadina popsiurrealizmu: "Pop – tai viskas, kas saldu, gražu, traukia dėmesį ir gerai nuteikia, o siurrealizmas – kai per tą saldumą ateina realistiškas keistumas. Retsykiais net kraupokas. Tapau paslaptingas superherojes, nes savo kūriniais noriu atkreipti dėmesį į tvirtas moteris. Jau nebe viduramžiai, todėl kiekviena moteris privalo būti nepriklausoma. Gražiomis suknelėmis papuoštų superherojų akys yra beprotiškai didelės, jose matyti ne tik išgąstis, bet ir stiprybė. Kai kam tos akys rodosi tarsi paklaikusios, tačiau jos ne tokios: rimtos ir kupinos išgyvenimų."

VDA studijas baigusios dailininkės kūryboje praeitis persipina su dabartimi. Iš klasikinės tapybos, nugulusios į meno vadovėlius, dažnai atkeliauja kompozicijos ir vaizduojamų figūrų pozos, kartais netgi šukuosenos ir kostiumai, o gyvybės jiems įkvepia ryškios spalvos ir gausios užuominos į šiuolaikinę populiariąją kultūrą.

Nuo 2006 m. autorė aktyviai dalyvauja pleneruose ir parodose.