Meditacija

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 70x70 cm
680,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 170,00 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 40449

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius
Manau, kiekvienas asmuo visatos žemėlapyje turi savo taškelį, savo vietą ir, jei jį atrandi, gyvenimą nugyvensi laimingai ir prasmingai. Jaučiu, kad mano vieta kūryboje, jaučiu begalinę aistrą ir malonumą kurdama ir kalbėdama su pasauliu spalvomis.
Savo kūryboje nagrinėju gyvenimo prasmę, tęstinumą, skleidžiu ilgaamžiškumo ir tapatybės idėjas. Įkvėpimo semiuosi tėvų namų aplinkoje, ten kur augau, viskas rodos ypatinga ir taip svarbu, jog noriu, kad visa tai persikeltu į drobę ir išliktų dar daugybę amžių.
Kaip kūrėja noriu žmonių galvose sujudinti klausimus: kas aš esu? Iš kur atėjau? Kas mano protėviai? Juk kai nežinai, iš kur atėjai, nežinai, ir kur tiksliai nori nueiti.