Iš ciklo "Juodas sidabras"

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 120x80 cm
950,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 237,50 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 48741

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba

"... Nuo tada, kada save menu mažą, - rankose laikau teptuką, o rūbeliai ištepti dažais. Tačiau "rimtai" kūrybai pribrendau tik daugiau nei prieš 25 metus. Per tą laiką buvo surengta daug įsimintinų parodų, sukurta daugiau nei 200 darbų, daugelis kurių puošia ne tik lietuvių, bet ir svečių šalių namus.
Mano kurtose drobėse - jausmai, nuotaikos ir emocijos, kurias išgyvenu pati. Dažnai darbuose vaizduojami urbanistiniai peizažai, abstraktūs vaizdai. Tapau taip, kaip veda mano ranka. Nesiekiu, kad mano kūrinio vizija sutaptų su paveikslo vertintojų, smagu, kai tą patį vaizdą kiekvieno vaizduotė piešia ir mato skirtingai."

Zita Virginija Jusevičiūtė-Tarasevičienė yra surengusi per 40 personalinių bei daugiau nei 20  grupinių parodų Lietuvoje bei Europos valstybėse.

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija