Žiūrovas

Technika: Mišri technika - drobė
Dydis: 70x50 cm
375,00 €
Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

"Mano kūrybos ištakos dažniausia slypi kažkur (meno / kultūros) istorijoje, tačiau vis patiria neišvengiamą susidūrimą su dabartybės pažinimu - ekranais, virtualybe, globalumu. Dažnai ieškau rezonanso su patiriamais jausmais, tam kad šiuos suvokti, todėl mano kūryba tikrai "asmeniška", tačiau ja gal ieškau paguodos, "galbūt taip jaučiuosi nevienas?". Dažnai kurdamas remiuosi intuicija, kompozicijas dėlioju iš savarankiškų objektų, klausydamasis šių dermės. Kūrybinis procesas būna svajojimas, veikiau negu svajonės išpildymas, taip susipažįstu su tuo ko niekas tuo pat ir aš nėra matę. Sąmojis yra labai svarbu," - taip apie sako kūrybą pasakoja jaunas menininkas. 

Martyno tapyba ekspresyvi, gimstanti čia ir dabar, su stipriu polėkiu. Joje gerai juntamas dabartiškumas, žmogaus santykis su šiuolaikiniu, greitai besikeičiančiu pasauliu. Dažnai žvelgiant į jo paveikslus susidaro įspūdis, kaip visko čia daug - kiek daug skirtingų objektų, potėpių, spalvų sujungta į vieną visumą, bet tai puikiai atspindi ir dabartinį mūsų pasaulį, ir sudėtingą žmogaus vidinį pasaulį.

"Gyvenimas - tai aukštosios akimirkos, kurių metu žmogus išsiskleidžia visatos pilnatvėje. Jos vienos padaro žmogaus gyvenimą tikrai vertingą. O mano didžiausias troškimas yra visus išmokyti geist tų aukštųjų akimirkų" 

Vytautas Mačernis