Prarasti rūmai

Technika: Pirografija - medis, spalvoti pieštukai
Dydis: 51x51 cm
680,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 170,00 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 27517

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Gimiau 1991 metais Kaune. Čia užaugau ir 2014 metais baigiau teisės bakalaurą. Mano pažintis su menu prasidėjo dar "Atžalyno" vidurinėje mokykloje, kurioje kelis paskutinius mokslo metus aš praleidau rašydamas knygas. Šį savo darbą tęsiau ir studijų metais. Kol kas nei vieno savo literatūros kūrinio išleidęs nesu, bet tai išlieka vienu pagrindinių mano ateities tikslų. Vis dėlto 2017 metais aš panorau save išbandyti ir vizualaus meno srityje. Stengiuosi kurti šviesų, pozityvų ir kuo gyvesnį meną. Šį tikslą bandau pasiekti naudodamas pirografiją, akrilinius dažus ir spalvotus pieštukus.