Žydintis krūmas

Technika: Tapyba ant šilko
Dydis: 80x80 cm
590,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 147,50 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 46633

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Nuo pat vaikystės esu glaudžiai susijusi su menu. Baigiau Vilniaus Justino Vienožinskio dailės mokyklą, Nacionalinę M.K.Čiurlionio menų gimnaziją, tapybos specialybę. Apsigyniau dailės edukologijos magistrinį darbą. Daugiau nei 10 m. dirbu pedagoginį darbą įvairiose valstybinėse ir privačiose įstaigose. 

Tapybą ant šilko atradau prieš penkiolika metų visai netikėtai. Pabandžiusi nulieti mažytę skarelę labai susižavėjau šiuo procesu ir tapau ant šilko iki šiol. Man tai - atsipalaidavimas, užsimiršimas nuo rūpesčių, noras išbandyti naujas technikas ir smalsumas kaip atrodys baigtas darbas.  Tapau įvairius aksesuarus, skareles ir šalikėlius, kaklaraiščius, sukneles, užuolaidas bei paveikslus. Esu pristačiusi ne vieną tapytų šilkinių drabužių kolekciją.

2015 m. – 2018 m.  buvau išrinkta Lietuvos šilko tapybos asociacijos prezidentė, iki šiol esu aktyvi narė. Tarptautiniame šilko tapybos konkurse, kuris vyko Prancuzijoje tapau laureatė. Aktyviai dalyvauju meninėje veikloje, įvairiuose projektuose, performansuose, surengiau 8 autorines parodas bei dalyvavau virš 20 bendrų. Šiuo metu užsiimu menine veikla Druskininkų Amatų centre „Menų kalvė“.