Būsena 2

Technika: Lino raižinys - popierius
Dydis: 30x30 cm
Rekomenduoja laimingi klientai

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!


Gimė 1975
2000 Baigė Vilniaus Dailės Akademijos, grafikos katedrą (magistro studijos)

Neringa Žukauskaitė savo kūriniais žiūrovą kviečia į pokalbį, į gilesnį santykį su savimi. Jos minimalistiški personažai šnekučiuojasi arba tyli susėdę po du arba vienumoje mėgaujasi vandens gaiva. Jie visi tarsi nieko neveikia, niekur neskuba ir žiūrovą kviesdami nurimti, sustoti, pamedituoti, pagalvoti, kaip jis jaučiasi, kokioje būsenoje yra dabar. 

Prie šios ramios meditacijos įspūdžio stipriai prisideda ir autorės pasirinktos meninės priemonės. Natūralios, žemiškos spalvos, švarios linijos, subalansuotas linijos ir dėmės santykis. Menininkės kūryba neperkrauta ir estetiška.


Lietuvos dailininkų sąjungos narė

1999-2022 surengiau 36 personalines parodas Lietuvoje, Europoje ir JAV

Dalyvavo virš apie 100 grupinių parodų Lietuvoje, Europoje, JAV, Japonijoje

2020 grafikos darbas atrinktas į 11-ąją Hida-Takayama tarptautinę šiuolaikinio medžio raižinio trienalę

2001 Dalyvavo XX Osakos Trienalėje,Japonijoje