Moteris

Technika: Sausa adata
Dydis: 32x20 cm
127,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Paveikslas priskirtas rinktinių kūrinių kolekcijai "Meno kolekcionieriams"

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Audrius Arlauskas - jaunas ir talentingas menininkas atrandantis save ne tik tapybos, tačiau ir fotografijos, animacijos, grafinio dizaino srityse. Įkvėpimo ir idėjų, o juo labiau energijos, jam niekada netrūksta.

Tai ką daro, daro nedvejodamas, nebijodamas eksperimentuoti ir suklysti, naudoja įvairias technikas, jungia jas tarpusavyje ir taip sukuria originalius, modernius darbus.

Menininkas neabejotinai mėgsta kontrastus - niekas taip gerai neišryškina sniego baltumo kaip juoda anglis.

2003 m. A. Arlauskas atstovavo Lietuvai "NetworkBaltic Workshop", Grafikens Hus, Švedija ir nuo tada dalyvauja parodose.