Mažas ponas

Technika: Sausa adata
Dydis: 47x35 cm
248,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 32343

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Taupios linijos Neringos Marcinkevičiūtės-Strazdės kūriniai leidžia "kvėpuoti" ir kamerinei galerijos erdvei, ir pačiam žiūrovui. Žvelgdamas į grafikės kūrinius - tarsi pradėtus sakinius, pokalbius, kurie beregint virsta nutylėjimais, pauzėmis - žiūrovas nė nepajusdamas lengvai įterpia savo pastebėjimus arba nebyliai tęsia pokalbį su autore, su pačiu savimi. "Kai toks šiuolaikinis skubėjimas ir perpildyta kasdienybė, mes vis turime mažai laisvo laiko, - pastebi N.Marcinkevičiūtė-Strazdė, - todėl stengiuosi ilsėtis tuštumoje, tyloje, erdvėje. Man labai svarbu neužteršti popieriaus lapo nereikalingais dalykais. Geriau mažiau negu per daug - tai mano moto, pagrindinė idėja."

Pastaruoju metu Neringos kūryboje dominuoja žmogaus figūra, kartais pavieniui, kartais visa kompanija.  Jos grakštūs personažai panirę į save, atsiriboję nuo aplinkos, tačiau žvelgiant į juos neapleidžia nuojauta, kad tai vienas ir tas pats žmogus ir daugybė skirtingų jo vaidmenų, rolių, asmenybės pusių, pro kurias nenumaldomai mėgina prasiveržti tikrasis aš ir gyvūliška žmogaus prigimtis.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija