Ryto šviesoje

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 40x50 cm
195,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Visą gyvenimą keliauju keliu, vedančiu į spalvų pasaulį: dailės mokslai Kauno St. Žuko taikomosios dailės technikume (1979 m.), reklamos, interjero dizainerės, vaikų dailės studijos vadovės darbai. Mano spalvų pasaulis tarsi iš sapno, iš romantiškos fantazijos šalies, kurioje gyvena naivi ir saulėta vaikystė. Nuo 1988 m. dalyvauju įvairiose parodose: grupinėse – Lietuvoje, tarptautinėse - Rusijoje, Izraelyje. Autorinės tapybos ir atvirukų parodos: 6 - Lietuvoje, 11 – JAV (New Haven , Hartford, New Britain, Woterbury, Trummbulli miestuose). Esu virš 500 pasaulio internetinių meno galerijų ir grupių narė. Tapybos darbų yra įsigiję privatūs kolekcionieriai iš JAV, Australijos, Anglijos, Vokietijos, Airijos, Rusijos, Lenkijos, Norvegijos, Danijos, Suomijos, Lietuvos. Dėl naudojamų įvairių ir savitų tapybos technikų, sukurtų fantazijos pasaulio, tarsi iš ramaus, saulėto sapno vaizdų, mano tapyba yra priskirta siurrealistinei meno krypčiai.

Gimiau Anykščiuose, gyvenu ir dirbu Tauragėje.