Jūratė ir Kastytis. Pragaišties nepaisymas

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 80x60 cm
680,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 170,00 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 52787

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Dailininkas Mindaugas Pupelis yra įdomus, perspektyvus ir neabejotinai aktualus. Jaunas autorius imasi derinti tai, kas iš pirmo žvilgsnio nesuderinama - gatvės meną ir molbertinę tapybą. Iš tradicinės tapybos ateina potėpis aliejiniais dažais, iš gatvės meno - kontūrinės linijos, vienspalvės dėmės, purškiami dažai ir markeriai. Toks technikų derinimas į drobes nutiesia tiltą aktualioms šiuolaikinės visuomenėms problemoms ir ironiškam žiūros taškui.

Drobėse matomi personažai spalvingi ir charakteringi, o visos detalės čia tarnauja skirtingų emocijų išraiškai, tačiau lydinčiu motyvu išlieka vienatvės, užsisklendimo tema, nemokėjimo suprasti ir nenoro būti suprastam problema. Dailininko vaizduojami barų ir kavinių lankytojai, bohemos atstovai, paties autoriaus žodžiais tariant, panirę į kasdienę melancholiją ir net būdami tarp kitų gręžiasi į save.

M. Pupelis baigė bakalauro ir magistro studijas Vilniaus Dailės Akademijoje.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Kylančios žvaigždės - jauni ir talentingi autoriai

Kylančios žvaigždės - jauni ir talentingi autoriai