Dama su raudona suknele

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 125x95 cm
3 535,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 883,75 €

Su mokesčiais
Įrėmintas
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 49102

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Mano menas yra žaismingas gamtos, žmonių, jų gyvenimo būdo, apskritai visko, kas kasdien vyksta aplinkui, ryšys. Išreiškiu tai stilizuotais botaniniais fragmentais, pastatų detalėmis, savo ir kitų įpročiais, charakteriais, rutina, jų džiaugsmais ir rūpesčiais. Tuo pačiu žaismingai derindama istoriją ir spalvinį kontrastą.

Humoras vaidina didžiulį vaidmenį mano kūryboje. Aš tiesiog bandau jus atvesti prie keisto, juokingai vaikiško, bet tuo pačiu ir ne vaikiško jausmo, kuriame galite rasti vietos ir savo interpretacijai.
Nekuriu logiškų paveikslų - juose nėra nustatytų taisyklių, nėra iš anksto nustatytų spalvų palečių. Visi paveikslai atsiranda iš eigos ir labai organiškai, bet taip palaipsniui einu link subalansuoto rezultato.

Jaudulys, laimė ir džiaugsmas yra kūrybinio proceso dalis, taip pat kaip ir kova bei nusivylimas. Mano paveikslas yra tarsi viena didelė istorija, sukurta iš daugybės mažesnių, tokia kaip ir gyvenimas.
Naudodama įvairias priemones, tokias kaip akriliniai dažai, žymekliai, akvarelės ir polichrominiai pieštukai, tapau savo darbus ryškiai ir kontrastingai. Dažniausiai mano pirmosios neapdorotos idėjos atsiranda eskizų knygoje, prie kurios aš nuolat dirbu. Kasdieniniame darbe eskizų knyga – tai mano lobių skrynia.

Kūrybinio proceso metu vis kyla naujų idėjų ir koncepcijų, kurios veda mane į tolesnius potyrius ir plėtrą. Nežinau, kaip atrodys galutinis rezultatas, tai nenuspėjama kelionė, kupina kurioziškų ir spalvingų netikėtumų.

Biografija

Aušrinė Kuzė – lietuvių menininkė. Piešimas ją lydi nuo pat vaikystės ir tai buvo viso gyvenimo aistra. Ankstyvoje jaunystėje Aušrinė baigė dailės mokyklą, kurioje įgijo pagrindinių žinių įvairiose meno srityse, tokiose kaip kompozicija, skulptūra, piešimas, tapyba ir meno istorija. 2010 m. baigė Dailės akademiją, įgijo stiklo dirbinių studijų bakalauro laipsnį ir persikėlė į Dubliną, kur vėliau vienerius metus studijavo iliustraciją Ballyfermot koledže.

Po devynerių metų studijų įvairiose meno srityse buvo aišku, kad Aušrinės pasirinktas kelias skirtas tapybai. Visa ankstesnė patirtis buvo šiandieninio stiliaus, kuriam didelę įtaką padarė stiklo ir iliustracijų studijos, rezultatas.

Aušrinė Kuzė yra tarptautinė tapytoja, menininkė ir iliustratorė. Ji yra kūrusi darbus parodoms Airijoje, Lietuvoje ir Vokietijoje, bei nuolat dirba dirba su galerijomis.
Jos darbai rado namus daugelyje privačių kolekcijų Airijoje, Lietuvoje, Slovakijoje, Lenkijoje, Ispanijoje, Nyderlanduose, Vokietijoje, JK bei Australijoje.