Nekaltas II

Technika: Akrilas - medis
Dydis: 30x60 cm
465,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 116,25 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Moters padėtis šiuolaikiniame pasaulyje - dviprasmiška - švelnumo, namų šilumos ir visapusiško grožio įsikūnijimo idealas, kartu siekis išsivaduoti iš stereotipų grandinių ir tapti savarankiška, nepriklausoma, tikintis išlaikyti pirmapradį sielos tyrumą ir nekaltybę...
Tai buvo iššūkis! Tapyti ne ant drobės, o medžio lentos, su savitomis faktūromis ir atspalviais, kurie akivaizdžiai diktavo savo sąlygas! Pajūrio tema labai artima - gyvenant šalia jūros ir bet kuriuo metų laiku vaikštant pakrante - smėlio, vėjo, jūros, raibulių, trapių kriauklelių ir kietų akmenėlių, nuolatinio kitimo ir beribių švytinčių erdvių įvaizdžiai artimai siejosi su klajonėmis sielos peizažuose, žmogaus vietos pasaulyje apmąstymais.

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Dailininkė kuria aliejiniais, akriliniais dažais, pieštuku, akvarelės ir mišria technikomis, tapo ant šilko. Surengė 16 autorinių parodų, dalyvavo daugiau nei 26  bendrose parodose, simpoziumuose.

Lietuvos dailininkų sąjungos narė, Lietuvos meno kūrėjų asociacijos narė.

Po Indiją ir Himalajus keliavusi dailininkė savo kelionių įspūdžiais nevengia dalintis ir darbuose. Jos paveikslų temos įvairios: nuo gėlių žiedų, peizažų ir arbatos gėrimo ceremonijų iki religinių atradimų. Žvelgiant į juos užplūsta ramybė ir šiluma, kaip sako pati jų autorė, kiek save atsimena, norėjosi tapyti Šviesą.

Savo kūryba meninkė skatina pažvelgti į mus supantį pasaulį kitaip, jautriau, pamatyti jo šviesiąją pusę.

"Tapyba man yra būdas pasakyti pasauliui ir žmonėms, ko sklidina širdis. Norisi pakilti ir iš paukščio skrydžio pamatyti, pajausti žemę su visomis Dievo apraiškomis joje", - sako dailininkė.

Paveikslų yra įsigiję privatūs kolekcionieriai Lietuvoje, Japonijoje, Kanadoje, Švedijoje, Italijoje, Vokietijoje, Australijoje bei JAV.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija