Pakrantės labirintai. Tylus

Technika: Medis, akrilas, matintas veidrodis
Dydis: 90x90 cm
1 490,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 372,50 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

"Tai buvo iššūkis! Tapyti ne ant drobės, o medžio lentos, su savitomis faktūromis ir atspalviais, kurie akivaizdžiai diktavo savo sąlygas! Pajūrio tema labai artima - gyvenant šalia jūros ir bet kuriuo metų laiku vaikštant pakrante - smėlio, vėjo, jūros, raibulių, trapių kriauklelių ir kietų akmenėlių, nuolatinio kitimo ir beribių švytinčių erdvių įvaizdžiai artimai siejosi su klajonėmis sielos peizažuose, praradimais ir atradimais. Horizontalios banguojančios, švelniai besimainančios lentelių faktūros, subtiliai kintatntys natūralūs medžio atspalviai atkartojo meditatyvų sauso ir šlapio smėlio juostų bangavimą, dangaus juostą ir auksine šviesa persmelktą vandenį. Tereikėjo nesugadinti natūralaus medžio grožio, arba kiek galima mažiau jo paslėpti. Tai, kas vyko tapant ir kontempliuojant prie medžio lentos buvo paslaptis, tikra alchemija, kuri mane užbūrė ir nebepaleido.
Taip gimė ciklas "Pakrantės labirintai", o vėliau ir kiti "medinukai".
Kodėl "labirintai"? Stebint kamienų ritmus, atspindžius, vandens raibulius, smėlio bangelių vinguriavimą ar akmenėlių chaosą, žvilgsnis pasiduoda jų magijai, klaidžioja ratais, vingiais, atsitrenkia į akligatvius ar aptinka netikėtus praėjimus, kurie vėl grąžina į pradžią. Dauguma paveikslų sukomponuoti iš keletos atskirų medinių lentų aplink centrinį segmentą, kurio medžiagos ir forma - techninių ieškojimų pasekmė. Šiltas sausas medis ir šaltas " šlapias" stiklas, neįžvelgiamas "rūkinis" (matinis) veidrodis su iškirtais objektais, savo kitoniškumu, kontrastu iš(už)pildo paveikslo idėją.
Kiekvienas iš šio ciklo paveikslų - tai spalvinių gamtos nuotaikų ir vidinių pajautų sintezė, tai realūs jūriniai peizažai pamatyti sielos akimis. Tai gyvos gamtos fragmentai ir bežodžiai žmonių gyvenimo pėdsakai persipynę siurrealistiniame įspūdžių labirinte."

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

„Pagrindinė visą kūrybą persmelkianti tema – žmogus ir jo sielos apsauga, dvasinių ieškojimų posūkiai, patirčių atradimai, gamtos ir žmogaus harmonija. Šviesos leitmotyvas – ir kaip Dieviško visur esančio principo simbolis, ir kaip tapybinės išraiškos elementas. Kad ją išreikščiau, savo paveiksluose naudoju įvairius stilius – minkštą impresionismą, dekoratyvų, abstrakciją ar švelnų siurrealizmą. Mano kūryba apie tai, kaip mums visiems reikalinga ta vieta, Rojus, kur galime atsitraukti nuo dienos darbų ir informacijos lavinos, pailsėti, nurimti, pažvelgti į save ir aplinkinius bei vykstančius reiškinius pasaulyje iš atstumo, permąstyti santykį su svarbiais mums žmonėmis, įvykiais. Pabūti rimtyje su savo siela ir protu. O tada vėl pasinerti į gyvenimo srautą, gyventi, kurti, keisti su naujomis jėgomis,“ - pasakoja šviesius, ramybės ir šilumos pripildytus darbus kurianti dailininkė. Savo kūryba ji siekia paskatinti žiūrovą pažvelgti į mus supantį pasaulį kitaip, jautriau, pamatyti jo šviesiąją pusę.

Dailininkė kuria aliejiniais, akriliniais dažais, pieštuku, akvarelės ir mišria technikomis, tapo ant šilko. Surengė 16 autorinių parodų, dalyvavo daugiau nei 26  bendrose parodose, simpoziumuose.

Lietuvos dailininkų sąjungos narė, Lietuvos meno kūrėjų asociacijos narė.

Paveikslų yra įsigiję privatūs kolekcionieriai Lietuvoje, Japonijoje, Kanadoje, Švedijoje, Italijoje, Vokietijoje, Australijoje bei JAV. Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija