Ten kabo jos suknelė

LinaVai
Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 150x120 cm
698,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 174,50 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 36353

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

"Stebėjau savo Svajonę, kuri buvo taip toli kaip mėnulis. Pažiūrėjus iš kitos pusės, pamačiau, kad ant jos stoviu. Dabar - tapau. Tapau su noru, kad paveikslas neštų emociją, būtų gyvas ir reikalingas.

Kas buvo prieš tai? Gimiau ir "augu" Vilniuje. 2005 m. baigiau magistrantūros studijas VDA , įgijau dizaino specialybę. Baldų, interjero projektavimas, grafinis dizainas, ar kartoniniai žaislai- visada mano darbas buvo susijęs su kūryba ir komandiniu darbu. Jaučiu dėkingumą, kad likimas dovanoja puikius žmones šalia, kurie palaiko, pataria, padrąsina, skatina augti. Taip nutiko ir su tapyba. Turėjau du mokytojus, kurie man įkvėpė drąsos, lengvumo ir laisvės. Su tapyba atradau vidinį stabilumą ir ramybę. Taip sava yra kalbėti spalvomis ir potėpiais. Vadinasi " Tai Yra Tai", - pasakoja autorė.

Linos kūryba - tikras spalvų pliūpsnis. Autorė drąsiai renkasi sodrią, ryškią paletę ir dirba ekspresyvia maniera ant didelio formato drobių. Nesvarbu, ar dažai būtų tepami storai, ar dengiami plonais sluoksneliais, visada juntama autorės energija, polėkis ir gyvenimo džiaugsmas.

Akrilas, drobė, 2018 m.

80x60 cm

374,00 €