Plaukai

Technika: Mišri technika
Dydis: 50x70 cm
1 092,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 273,00 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 4058

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Arūno Paslaičio dėmesio objektas - tūris, erdvė, struktūra. Dailininkas jais nuolat žaidžia, manipuliuoja, surenka ir išardo tarsi medines kaladėles.Taip jis pabrėžia, kaip viskas aplink yra laikina, ir tuo pačiu atkreipia mūsų dėmesį į tai, koks tobulas mechanizmas yra mūsų pasaulis ir mes patys. Juk viskas aplink sudėliota iš mažyčių gabalėlių, puikiai veikia, tačiau vieną iš jų pašalinus, viskas ima byrėti.

Menininkas derina taisyklingus ir "atsitiktinius" potepius - todėl jo darbai tokie nenuspėjami, įdomūs ir originalūs. Jie puikiai tinka moderniuose interjeruose.

Autorius tapo ant akvarelinio popieriaus, naudoja indišką tušą, akvarelę bei kitas spec. priemones.