Atrask save

Technika: Mišri, 2017
Dydis: 27,1x19,1 cm
60,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Marija Giliova yra dailininkė-iliustruotoja, dailės terapijos praktikė- konsultantė. Aktyviai dirba soc. sferoje, studijuoja meno terapijos metodus ir taiko juos praktikoje. Fotografuoja.

2013 m. baigė dailės (dizaino) studijas Šiaulių universitete, 2015 m. gavo kūrybinių industrijų magistro laipsnį, Vytauto Didžiojo universitete. Domisi psichologija, psichoterapija, socialiniais-meniniais projektais, vaikų literatūra, knygų iliustravimu bei fotografija. Nuolatos gilina savo žinias bei įgūdžius, dalyvaudama įvairiuose seminaruose ir mokslo konferencijose.


2018 m. baigė kvalifikacijos kėlimo programą "Meno terapijos metodai, skirti psichologiniam konsultavimui, socialiniame, pedagoginiame darbe bei sveikatos apsaugos srityje", 165 ak. val., Maskvos pozityvių technologijų ir konsultavimo institutas.


"Esu dinamiška ir ekspresyvi, tačiau šias gyvybe bei energija pulsuojančias savybes slopina mano jautrumas ir švelnumas aplinkai. Aplinka, kuri iš prigimties yra Kūrinijos grožis, paslaptinga ir skirtinga, turi didelę reikšmę mano kūrybai. Ji be galo kintanti, keičiasi kartu su manimi ir kaskart prabyla savo kalba, savaip įamžinanti unikalią akimirkos istoriją. Mano kūryba - tai vidinių išgyvenimų bei pokyčių versmė, kurioje kiekviena detalė turi savo simbolinę reikšmę, patirtą jausmą, skonį bei kvapą. Didelį dėmesį skiriu žmogaus vidinio pasaulio supratimui, santykiams, prasmės ieškojimui ir savianalizei. Man patinka tyrinėti įvairias temas ir gilintis į mane supantį pasaulį, žmones, gyvenimiškus įvykius ir jų reikšmes, tarpusavio ryšį. Vertinu kūrybos procesą ir tai, ką jis atveria. Dažnai kurdama neįsivaizduoju koks bus galutinis rezultatas. Tačiau stengiuosi kiekviename darbe užkuoduoti svarbią žinutę. Žinoma paliekant vietos ir žiūrovo interpretacijoms, minties pratęsimui, apmąstymams. Nors kuriu nuo mažų dienų, panaudodama tai, kas tik papildė mano kūrybinę kelionę patirtimi, žiniomis bei eksperimentais, esu įsitikinusi, kad tikroji kūryba gimsta paprastoje kasdienybėje ir žmogaus širdies gelmėse. "

Plačiau apie mano kūrybą: http://www.laimingai.lt/single-post/2017/11/26/Iliustracijos-pasaulyje-laim%C4%97-svarbiau-nei-s%C4%97km%C4%97