Ilgesys

Technika: Mišri technika
Dydis: 35,7x29,7 cm
194,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 28656

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

MARIJA GILIOVA. Jei tai būtų cv, būtų užrašyta: kūrybinių industrijų magistras, dailės-dizaino bakalauras, dailės pedagogo kvalifikacija, meno terapijos praktikė, fotografė. Bet kaip paprastas žmogus, aš esu dviejų pačių nuostabiausių vaikų mama. Jų šypsena ir juokas iš esmės yra didžiausias turtas ir mano pergalė. Nors menininkė esu iš prigimties, kuri kiekvienoje akimirkoje ieško gylio, jausmo, grožio ir prasmės. Audringai kovoju savo vidines kovas, jas permąstydama kūryboje ir dalinuosi įžvalgomis su mane supančiu pasauliu. Kuriu nuo mažų dienų. Mažą popieriaus gabalėlį su tušinuku, kuriame vis atsirasdavo įvairūs personažai iki mažiausių detalių, pakeitė daugybė priemonių. Mėgstu eksperimentuoti kūryboje, tačiau akvareliniai pieštukai ir akvarele yra mano favoritai. Man patinka keliauti ir pažinti pasaulius, tiek išorinius, tiek esančius žmogaus gelmėse. Mėgstu gilius pokalbius, pasivaikščiojimus miške, prie ežero ar vandenyno. Nemėgstu skubėti, vertinu lėtus rytus, geriant kavą su pienu bei skrudintų riešutų sirupu. Vertinu kūrybos procesą ir tai, ką jis atveria. Žaviuosi netikėtumais. Dažnai kurdama neįsivaizduoju koks bus galutinis rezultatas, tačiau jis visada apie mane ir išgyvenimus, aplinką ir situacijas, kuriuose buvau, esu ar būsiu. Mėgstu knygas, bet šiuo metu sunkiai randu joms laiko. Viena didžiausių svajonių apkeliauti pasaulį sėdint ant motociklo, stipriai įsikibus rankomis į savo vyrą. Jei kažkada norėjau sukurti šedevrą, dabar suprantu, kad tikroji kūryba gimsta paprastoje kasdienybėje ir žmogaus širdies gelmėse. Ir tam nereikia turėti milijoną diplomų, užtenka atviros širdies ir smalaus žvilgsnio.