Ryto ritualas

Technika: Pastelė
Dydis: 70x50 cm
554,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 138,50 €

Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 57291

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba

Pamenu save vaikystėje piešiančią. Kaip ir kiekvienas vaikas. Tai buvo tai, ką visada mėgau. Suaugus aš nuolatos piešiau, bet taip pat dirbau darbą, visiškai nesusijusį su menu ir kūryba, tad nutariau vytis savo svajonę. Įstojau į Justino Vienožinskio dailės mokyklą, trejus metus vakarais, metusi visus kitus darbus, po keletą valandų praleisdavau prie popieriaus lapo su pieštuku, teptuku ar plunksna rankoje. Tai padėjo man nušlifuoti mano talentą.

Kai piešiu, jaučiu, kad darau kažką verto savęs. Šiuo metu mane daugiau domina personažai – gyvūnai. Dėl to, kad man patinka iliustracija, piešdama juos galiu kurti istoriją, kurią tik aš pati numanau, o kiekvienas žiūrovas gali įsivaizduoti savają, arba susukti animacinį filmą. Mėgaujuosi įvairia piešimo technika ir būdais. Daugiausiai piešiu sausa pastele, spalvotais pieštukais, anglimi.

Esu surengusi ne vieną parodą Vilniuje, bei Trakuose.