Troškulys

Technika: Popierius - pieštukas
Dydis: 42x30 cm
446,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 111,50 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 27469

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

"Didžiausią nuostabą man kelia gamtos nepavaldumas ir nepriklausomybė. Metų laikų kaita man visada primena apie laiko tėkmę, priverčia stabtelėti ir retrospektyviai peržvelgti tam tikrą jau prabėgusį laikotarpį. Gamtos virsmas yra priminimas, kad žmogus bendrame gamtos ciklo kontekste – gležna ir trumpalaikė būtybė," - pasakoja dailininkė.

Gamta ir tapo pagrindine Monikos kūrybos tema. Kartais joje atsiranda ir žmogus, tačiau pastaruoju metu autorę labiau domina paukščiai, drugiai ir vabzdžiai. Žvelgiant į Monikos paveikslus niekada nepagalvotum, kad toks spalvų ryškumas, toks realistiškas atvaizdas pasiekiamas piešiant pieštuku, tačiau dailininkė yra puikiai įvaldžiusi šią techniką, o jos kūriniai dėl įdomių kompozicijų, pabrėžiančių įvairias paraleles ir meninių sprendimų dažnai atrodo netgi siurrealistiniai. 

Autorė yra dalyvavusi grupinėse parodose Portugalijoje, JAV, Lenkijoje, Latvijoje ir Lietuvoje, iliustruoja knygas, surengusi asmeninių parodų. Monikos piešiniai naudojami kuriant drabužių kolekcijas ir spausdinant atvirukus. Kūrėja nuo pat vaikystės žavėjosi gamta, mėgo gilintis į įvairius gyvųjų sistemų veikimų mechanizmus, todėl pasirinko molekulinės biologijos bakalauro ir magistro studijas Vilniaus universitete.