Kukutis

Technika: Akvarelė - popierius
Dydis: 20,5x24 cm
104,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 54610

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

2004–2010 m. menininkė mokėsi Druskininkuose, 2010–2016 m. Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje pabaigė grafikos specialybės kursą. 2017–2021 m. Vilniaus dailės akademijoje studijavo scenografijos specialybėje (BA). Studijų metu stažavosi RUFA universitete Romoje, atliko praktiką Hotel Pro Forma teatre Kopenhagoje, buvo dalimi kūrybinės komandos spektakliuose „Pelikanas“, „Mano Fėjų Herbariumas“, „Mamulė Mū“. 2021 m. įstojo į lyginamąsias kultūrų studijas (MA) Vytauto Didžiojo universitete. Jų metu metus stažavosi Turino universitete kultūrinės antropologijos ir etnologijos programoje. Nuo 2017 metų aktyviai dalyvauja įvairiose dirbtuvėse (Sculptural research workshop, rezidencijoje bei festivalyje „Immagini dell‘Interno“ Italijoje, Prahos kvadrienalėje, Jauno teatro dienose Klaipėdoje, Rethinking alive as material, HOMO FABER - Young Ambassadors Programme Venecijoje, Italijoje), dalyvauja grupinėse parodose (ON PAPER, Portalai, Antroji nacionalinė kaligrafijos bienalė). Yra surengusi personalines grafikos parodas „Grafika 2013–2018“ ir „Verpetas“ Lietuvoje bei Lenkijoje. 

Menininkė dažniausiai kuria akvarelės, oforto, lino raižinio, kaligrafijos technikomis. Darbuose persipina gamtos motyvai, ritualai, įvairios detalės iš aplinkos. Dominuoja vanduo, grybai, paukščiai, augalai. Net ir tapybos darbai yra grafiški, daug dėmesio skiriama detalėms, tekstūroms, spalvos perėjimams. Svarbūs yra kontekstas, istorija, prisiminimai, sapnai.