Blue Alfa 3000

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 50x40 cm
500,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 125,00 €

Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Įrėmintas
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Saulius Ginetas - jaunas ir energingas Menininkas kuris savo kūrybos kelią pradėjo susižavėjęs spalvų ir formų pripildytu gatvės menu - graffiti.

Savo įgūdžius lavino Kauno Antano Martinaičio dailės mokykloje, kurioje ir buvo atidaryta pirmoji menininko paroda.

Autoriaus tolimesnė karjera vystosi tarp Anglijos ir Lietuvos. Autoriaus kūrinius galima išskirstyti į dvi dalis: piešiniu bei tapybą.

Piešiniuose dažniausiai vaizduojami abstraktūs personažai ir urbanistinės temos su lengva ir taisyklių nevaržoma ekspresija.

Tapyboje atsiranda graffiti stiliaus personažai, spalvingi ir kūrybingi. Labiausiai įsimintina Sauliaus paroda buvo atidaryta aukščiausiame Londono taške - "One Canada Square" dangoraižyje.

Įvertinkite jaunojo menininko kūrybą!

Straipsniai: 15min.lt