Incognito

Technika: Aliejus, drobė
Dydis: 100x70 cm
500,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 125,00 €

Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 52515

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Klaipėdos universitete Menų akademijoje baigiau tapybos studijas ir nuo 2015 m. pradėjau dirbti Klaipėdos Dramos Teatre dailininke - dekoratore. Įgytos praktinės ir teorinės žinios labai pravertė dirbant su scenografais prie kuriamų dekoracijų. Kūrybinis darbas atvėrė dar didesnes galimybes tapybai, lanksčiai bei kūrybiškai remtis meno ir mokslo pasiekimais, kritiškai, analitiškai ir sistemiškai mąstyti. Pirmiausia visad gilinuosi į savo idėjos koncepciją, tik tada priartėju prie tapybinio vaizdavimo.

Nuolatinis kūrybinis procesas, savo idėjos gilus apmąstymas nukreipia į plastinį mąstymą apie žmogų ir jo vietą pasaulyje. Manau, kad tapyba turi užmegzti ryšį su aplinka ir ne tik atspindėti pasaulį, bet kelti klausimus, keisti žmogaus požiūrį. Savo kūryboje renkuosi temas, susijusias su žmogaus egzistencijos apmąstymu, siekiu objektyvaus požiūrio į žmogaus vertybių pasaulį, dvilypę žmogaus prigimtį.

Darbo proceso metu visada remiuosi gamtos pasaulio impresija, spontaniška raiška - improvizacija ir vidiniais jausmais - kompozicija. Visada ieškau ir atrandu tai, kas primena žmogaus santykį su būtimi. Tikiu, kad nebūna visiškai silpnų arba stiprių žmonių, tad atrasti nuorodas giliai praeityje, atrasti, ką jau patyrėme yra neišvengiama. Tai nuolatinė kelionė kasdienybės lauke, kai sugrįžimas į dabartį tampa atgimimo ir atsinaujinimo simboliu. 

Aktyviai dalyvauju meno akcijose, jungtinėse parodose.  Esu surengusi 14 asmeninių tapybos parodų.

Nuo 2021 m.Lietuvos Dailininkų Sąjungos narė.  Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys