Nusiraminimas

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 146x114 cm
1 323,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 330,75 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 697

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Gimęs 1962 metais. V. Bakutis - savamokslis dailininkas, tačiau kaip jis sako: "Tapau apie 20 metų, tapau nes netapyti paprasčiausiai negaliu." Menininko darbai labai realistiški, jis dažnai vaizduoja žmogaus kūną, kuris, kaip žinia, dažnai pasako daug daugiau nei žodžiai. Vaidas savo paveiksluose atskleidžia liūdesio, susimąstymo, ieškojimo, laukimo, ramybės veidus.

Autoriaus naudojama aliejinės tapybos technika: Alla prima, sluoksninė tapyba.

Parodos 2007 - 'The Tribute to Rotonde' , “Gallery Gabrichidze”, Briuselis, Belgija. 2008 – „Tylos sala“, galerija „Akmens ženklai“, Vilnius