Rausvumai

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 80x70 cm
860,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 215,00 €

Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

„Estetika, spalva. Tyla, kurios norisi klausytis. Gamtos interpretacijos. Paslaptis, intuityvus ieškojimas emocinės tiesos. Nesiekiu šokiruoti. Pagrindinis siekinys – sukurti harmoningą visumą drobėje ir kalbėti tapybos kalba, išreikšti save per spalvą, kurią laikau galinga išraiškos priemone ir šviesą – pagrindinę tapybos kūrinio ašį“.

Autorė gimė Kaune, kur moksėsi Kauno keturmetėje dailės mokykloje, (Dabar Martinaičio dailės mokykla)

1985-1989 studijas tęse Stepo Žuko dailės technikume, tekstilės specialybėje, (Dabar J.Vienožinskio meno kolegija) 

1990 – 1996m. – žinias gilino Kauno Dailės Akademijoje.

Nuo 1994 m. aktyviai dalyvauja parodose, tarptautiniuose tapybos pleneruose. Yra surengusi per 30 personalinių parodų, neatsilieka ir grupinių parodų skaičius, kuriose yra dalyvavusi menininkė. Darbai eksponuoti Japonijoje, Rusijoje, Australijoje, JAV, Belgijoje, Šveicarijoje ir Lietuvoje.

Kūrinių yra įsigiję privatūs kolekcininkai Lietuvoje ir užsienyje. 

Nuo 2012m. Lietuvos Dailininkų sąjungos narė.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys