The days get longer in the summer (diptikas)

Technika: Mišri technika - drobė
Dydis: 60x180 cm
Sukūrimo metai: 2024
1 490,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 372,50 €

Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Šiame paveiksle pavaizduotas šviesos šokis per kopas. Jame įamžinta trumpalaikė vakaro akimirka. Jis spinduliuoja ramybę, kviečia susimąstyti. Tai vizualus šnabždesys, kuris erdvei suteiks raminančią, kontempliatyvią energiją.

Tai 2 meno kūrinių rinkinys. Kiekvieno meno kūrinio matmenys yra 60 x 90 cm. Diptiko matmenys, jei abu meno kūriniai pakabinti kartu horizontaliai, yra 60 x 180 cm.

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba

Rūta Baužytė - Jarosz daugiausiai specializuojasi tapyboje, turi tarptautinės patirties. Jos darbai kolekcionuojami visame pasaulyje. Jos kūryboje kiekvienas teptuko potėpis įkūnija neapdorotų emocijų pliūpsnį, užfiksuotą akrilu ar aliejumi. Tai abstraktus geometrinis šokis, kuriame vaizduojamasis menas susitinka su ritmingu gyvenimo pulsu. Linijos kuria energijos, ramybės ir pusiausvyros pojūtį, sklandantį drobėje. Harmoninga spalvų ir tekstūrų sąveika, persmelkta dinamiškumo, tačiau rezonuoja ramią energiją erdvėje, į kurią patenka.