Vandenynas

Technika: Akrilas, drobė
Dydis: 110x110 cm
Sukūrimo metai: 2024
914,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 228,50 €

Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba

Tapyba – tai mano vidinio gyvenimo skambėjimas, kuris meno scenoje pasirodo tik per organišką spalvos ir potepio aranžuotę. Stengiuosi per konstruojamas spalvas sukurti kitokį, savitą pasaulį, naują vidinę tikrovę. Palikti potepį, kaip savo pačios buvimo pėdsaką, parodyti vaizdą kaip netikėtų emocijų formų atidengimą. Ne užmaskuoti, bet atvirų teptuko pėdsakų žaisme leisti suformuoti ir akiai malonų vaizdo atspindį, ir šio atspindžio tikrovišką apimtį.

Per tapybos žaismą bandau pačią gamtą ištraukti iš efemeriško tikrovės šešėlio ir ją parodyti tik saviesiems dėsniams paklūstančiame judėjime. Potėpiai, spalvų pokalbis vis tik išduoda kitokį atgyjantį naują pasaulį, kuris regimas mano akimis. Jis labiau jaučiamas ne racionalizuotai, bet intuityviai. Kiekvienas nutapytas darbas – tai savotiškas grįžimas į iki verbalinį kalbėjimą, kur siaučia individuali patirtis.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija