Gajos įsčios

Technika: Aliejus - medis
Dydis: 100x100 cm
Rekomenduoja laimingi klientai

Aprašymas

Paveikslas tapytas ant medienos plokštės, sunkus.

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

"Baigiau freskos mozaikos bakalaurą, šiuo metu studijuoju magistrantūroje. Du metus dirbau sieninės tapybos restauracijoje. Gyvenime ieškau mistikos, todėl paveiksluose jaučiama magiškam realizmui artima nuotaika. Man tapyba - tai bežodis mąstymas, todėl dėlioju minčių nuotrupas intuityviai, paklusdama vidiniams norams, kad vėliau visa tai susijungtų į vizualią visumą," - pasakoja dailininkė.

Jolantos kūriniams būdinga slėpininga, kartas netgi truputį nejauki nuotaika. Dailininkė mėgsta vaizduoti senolius šamanus, kapines, senus parkus, irstančius žmogaus veiklos liudijimus, leidžiančius suprasti, kad toli gražu nesame šio pasaulio šeimininkai. Autorei savo kūryba svarbu atskleisti, kad esama kažko daugiau, nei matome, kad gamtos stichija mums nepavaldi ir nepažini.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija

Autorius turi oficialų Meno Kūrėjo statusą, kurį suteikia Lietuvos Kultūros Ministerija