Labas rytas (panthera pardus pardus)

Technika: Aliejus - drobė
Dydis: 100x100 cm
770,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 192,50 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 55389

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba

„Esu Verdenė Monika Valkiūnaitė, 2018 m. baigiau Vilniaus dailės akademijos scenografijos bakalaurą, o 2021 m. – magistrą. Šiuo metu intensyviai kuriu (scenografijas, piešinius ir tapybos darbus) dalyvauju parodose Lietuvoje bei užsienyje.

Tapyboje ieškau vaikystės patirtis atspindinčio stiliaus ir raiškos, žaidžiu scenografijios statybą plokštumoje bei scenografės vaidmenį pažvelgiu kitais kampais, išimtinai kurdama jausminę atmosferą drobėje.

Ilgą laiką prieš tapydama nenaudojau eskizų, viskam ant drobės leisdavau atsirasti natūraliai, palaipsniui, intuityviai. 

Drobėse man svarbu daugiasluoksniškumas, jo dėka atsirandanti giluma, erdvė. Ne mažesnį vaidmenį tapyboje vaidina ir šviežios, ryškios spalvos, jų tarpusavio kontrastai bei žaidimai.

Parodose kūrinius dažniausia dėlioju taip, kad būtų dėl ko ir kur pasivaikčioti, susidurti su kliūtimis ar susipažinti su dar nematytais veikėjais, naujomis, netikėtomis, kartais jaukiomis aplinkomis.

Netikiu įkvėpimu, tikiu darbu ir nuolatine paieška, patirčių kaupimu, jų persijojimu, permąstymu, perkrovimu, analizavimu, vėliau patiriančias transformaciją į kūrinius.“ - Verdenė Monika Valkiūnaitė.

PERSONALINĖS TAPYBOS PARODOS:

2023-08/2023-09 „Savannid“, „Jakobi galerii“, Tartu, Estija.

2023-05/2023-05 „Savanos ir kiti burtažodžiai” galerija „Baltasis koridorius”, Vilnius, Lietuva.

2023-03/2023-03 „Savanos (demo)“ galerija „T2“, Vilnius, Lietuva.

2023-02/2023-03 Ėriškių kultūros centre, Ėriškės, Lietuva.

2020-09/2023-09 „Plokstumos (po gorilų išėjimo)” VDA bibliotekos skaitykla, Vilnius, Lietuva.

2020-07/2020-07 „Plokstumos (po gorilų išėjimo)” VDA gelerija AKADEMIJA, Vilnius, Lietuva.

 Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys

Autorius yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys