Bedroom Pop

Technika: Akrilas - aliejus - drobė
Dydis: 120x70 cm
590,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 147,50 €

Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 54896

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba

Živilė Vaičiukynienė - tapytoja iš Kauno. Meninė išraiška autorei - tai laisvė būti savimi, išreikši - žodžiais neišreiškiamas gražiausias mintis ir emocijas. 

Esminė dailininkės kūrybos dedamoji - paslaptis. Kad ir kokį vaizdavimo objektą pasirinktų, gamtą ar žmogų, ar nutoltų nuo konkretaus objekto, autorė niekada neatskleidžia visko. Palieka kažką neišsakyto, bet numanomo. Tokiu būdu Živilės kūryba išlieka nesuvaržyta, laisva ir lengva. Šį įspūdį stiprina tekantis, plastiškas potėpis ir švelnūs toniniai perėjimai. Dailininkės regimas pasaulis magiškas, talpinantis savyje daugybę persipinančių klodų ir prasmių, ir visada šviesus.

Tapytoja aktyvi meno rinkos dalyvė nuo 2007 m. - dalyvauja kasmetiniuose tapybos pleneruose, grupinėse bei personalinėse parodose, nuo 2015 m. - tarptautiniuose pleneruose. Paveikslai yra iškeliavę į Latviją, Lenkiją, Švediją, Daniją, Didžiają Britaniją.