Sapnų valgytojo sėkla

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 30x30 cm
356,00 €
Su mokesčiais
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 30808

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Autorius

Jau nuo pat mažens negalėjau išsivaizduoti gyvenimo be menų – tai buvo tarsi savotiškas atotrūkis, meditacija, leidžianti išreikšti save, perteikti įvairias emocijas bei idėjas. Mane visuomet žavėjo žmogaus psichologija, raida, žmogaus ryšys su gamta. Domiuosi įvairiomis meninės raiškos formomis ir stengiuosi įgyti daugiau žinių apie tai, kaip menas veikia žmones, ir nuolatos eksperimentuoju siekdama tinkamiausio išsireiškimo.

 Jei nagrinėtume mano meninę veiklą – kol kas ji labiau uždara, asmeninė, esu savamokslė, mano studijų kryptys buvo medicinos sritis (slaugos bakalauras), taip pat mikrobiologijos ir biotechnologijos (magistras). Tik 2017 m. kovo 8 d. Vilniaus Rotušėje vykusioje bendroje parodoje buvo eksponuojamas pirmasis mano tapybos darbas, o 2019 m. birželio 10d. keletas darbų galerijoje ,,Kitsch“, Vilniuje.