Kai norisi aštriau

Technika: Aliejus, drobė
Dydis: 70x160 cm
1 130,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 282,50 €

Su mokesčiais
Galerija Paveikslai.lt
Paruoštas kabinti ant sienos
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 52118

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba

Apie menininką vaizdžiai atsiliepia muziejininkė Audronė Meškauskaitė: 

„Š. Šarkausko paveikslai pirmiausia prasiveria spalvomis, kviečia mėgautis ryškiais, kontrastingais deriniais ir išspinduliuoja gausų džiugesio srautą. Skaidrūs, švarūs, lengvi potėpiai sukuria nerūpestingumo ir harmonijos įspūdį, lengvai įsiūbuoja ir netikėta derme suguldo kompozicijos detales.

Spalvotų vitražų stiklų ar kaleidoskopų šukelių spindėjimas užstoja pasaulį, egzistuojančią realybę ir panardina ją į iliuzinę poetiką. Panašiai ir Š. Šarkausko tapybos formos sukrinta į dydžių ir perspektyvos nepaisančią margą plokštumą, kurioje galima ilgai užsibūti mėginant atspėti, kur jau matytos formų ir ornamentų citatos: art deco, simbolistai, liaudies menas... Aplinka tarsi dekonstruojama, išbarstoma ir vėl surenkama į tapytojui tinkamą turinį. Vos užčiuopiamą tapybos darbų naivumą, sentimentalumą galima įvardyti kaip savotišką tobulumo siekį, kai atsisakoma bet kokio pretenzingumo ir arogancijos, tiesiog nuolankiai atveriamas grožis. "

Menininko darbai žiūrovų susidomėjimo sulaukia nuolatos, rengiamose parodose akivaizdus pasisekimas.

„Stengiausi nuo tapybos pabėgti, bet ji mane vis pasiveja“, – šypsosi autorius.