Sesės

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 70x90 cm
590,00 €

Mokėkite iš karto, arba 4 įmokas po 147,50 €

Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 49403

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba
Autorius

Tapytoja Aurelija Bartulytė visai neseniai baigė tapybos bakalauro studijas, tačiau jos parodos jau planuojamos didžiausiuose Lietuvos miestuose metus į priekį. Piešimu, tapyba, muzika ir keramika jau nuo mažens gyvenanti menininkė niekada neturėjo abejonių, kad kūryba - jos kelias. 

„Tapyboje bei kitose meno srityse bandau išlieti visas viduje susikaupusias emocijas, nagrinėti savo praeitį, jausmus , santykius. Kūryba man, kaip nebylus dienoraštis, kuriame galiu surinkti visas šukes ir suklijuoti jas į istoriją.“

Aurelijos kūrybos tikslas yra savita kūrybos raiška asmenines istorijas paversti visuotinėmis, interpretuotinomis kiekvienam. Ji siekia sukurti lyg savotišką veidrodį, kuriame žmonės matytų ne tik tai ką pati autorė nori pasakyti, tačiau kalbėtų su savimi. Šiam tikslui autorė renkasi minimalistines priemones, retame jos darbe rasite daugiau nei dvi spalvas. Aurelija jų neapkrauna detalėmis, jos vaizduojamos figūros neturi veidų, nes tai nėra konkretūs žmonės, konkretūs personažai, veikiau vaidmenys, kuriuos tam tikrais momentais gali prisiimti kiekvienas, bendražmogiški išgyvenimai, neapsiribojantys vieno individo patirtimi.