Pro langą

Technika: Akrilas - drobė
Dydis: 80x60 cm
338,00 €
Su mokesčiais
Rekomenduoja laimingi klientai
Kainos siūlymas
Paprašyti daugiau kūrinio nuotraukų

Aprašymas

Kūrinio ID - 39903

Pristatymas

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-5 darbo dienas. Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą! Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.

Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Grąžinimas

Taip, paveikslus grąžinti galima! Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Kūrinys interjere
Mastelis:

1cm = 14,5cm

Pakeisti paveikslo dydį
Pakeisti kambarį
Įkelti savo kambarį
Pagalba

Esu dailininkė ir poetė Augustė Daškevičiūtė.

Tapau ekspresyvias ryškiaspalves abstrakcijas. Įkvėpimo semiuosi iš vidaus, jausmų, sumaišties, kasdienio triukšmo ir gyvenimo absurdiškumo. Tapyba man, tai savų jausmų išliejimas, išsivadavimas, meditacija, šokis, terapija, iškrova, tiesiog, neatsiejama mano dalis. Kiekvieną paveikslą apibūdinčiau, kaip individualią mano vidinio pasaulio dalį, kaip patyrimą. Kai suvoki, jog paveikslas baigtas, kažką viduje tiesiog paleidi, išveiki. Vėliau kūrinys gyvena savo gyvenamą, save kaskart atsikleisdamas vis kitaip ir po truputį. Kviečiu patyrinėti.